komşu İle gizli sikiş hikaye

slm bn 25 yaşında bir ekegim . evliyim ama nasıl evli artık karımla sex yapapamıyoruz . ne yapıyı bn de mutlulugu başka yerde arıyorum neyapayım .
Bir gün işten geliyordum karım yine evde yoktu gezmeye gitmişti.
bn de eve geldim neyapalım sobayı yaktı birden yukarı ki komşumuz geldi bn hanımı sordu bn de gezmeye gitti dedim beklemesini soyledım odaya geçti oturdu komşumuz çok sexy di ona dyanamıyordum odazaten mutsuz bir karıydı kocası onu çok dövüyordu neyse bn oturdum sohbete daldık saat epey ilerledi bizim sohbet derinleşti evlilige daldı yavaş yavaş cinsel ilişkiye daldı sohbet bnde dayanamıyordum ona dogru yaklaştım ve artık diz dizeyiz ama dayanamıyordum elimi dizine uzattım ve okşmaya başladım oda zaten davet bekliyormuş bnden ve bir anda deli gibi sevişmeye başaldık bn bunca zaman da boyle ateşli kadın gormedim kardaş.

neyse bi baktım yatak odasındayız deli bibi sikiyordum sanki ilk kez sikiyordum oda çok zevk alıyodu saat ler gçiyodubn bitirmek istemiyordum ama çok yorulmuştumk saat 9 evine ittti
bn de hemen uyumuşum karım sabah leyim newden erken uyudun dye sordu ama bn bişey soylemdeim…… onu nt muyordum sonra s…………..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir